ul. KŘIŽÍKOVA, BENEŠOV GPS: N49°46'8" E14°40'37"

Kdo jsme Informace o CNG stanici v Benešově

Náš tým

náš tým Jsme malá a věříme, že i sympatická společnost :-), která vznikla proto, aby nabídla lidem na Benešovsku možnost jezdit s auty ohleduplně a šetrně k přírodě a ještě jim pomohla ušetřit přes 50% výdajů na benzín. Věřte, že víme o čem mluvíme, sami na plyn totiž už dlouho jezdíme. Pokud tedy budete potřeboval jakékoliv informace nebo poradit, jak na CNG snadno přejít, neváhejte se nás na cokoliv zeptat. V sekci kontakty naleznete jak emaily, telefon, tak i rychlý kontaktní formulář. Poradí Vám také náš připravený webový rádce Jak přejít na CNG.

CNG palivo nabízíme jako čistou a ekologickou alternativu k benzínu a naftě, které jsou pro přírodu, ale i pro lidské zdraví až neuvěřitelně škodlivé. Vlastně i toto nás motivovalo, abychom do CNG podnikání šli i přesto, že návratnost investice bude v řádech mnoha let. Chceme totiž čisté životní prostředí pro nás, i naše děti.

V moderním světě CNG funguje naprosto všude a je aktuálně nejčistší dostupnou energií na planetě. Proto doufáme, že se nám podaří najít na Benešovsku chytré lidi, kterým není příroda lhostejná, a přidají se k nám. Ostatně, příroda jim to vrátí, nejen čistším životním prostředím, ale poznají to i na své peněžence – tím, že ušetří 50% na výdajích za cestování autem.

Jak bude CNG plnící stanice v Benešově vypadat

náš tým Když jsme nad tím uvažovali z obchodního hlediska, bylo by nejvýhodnější postavit čerpací stanici co nejlevněji, abychom zajistili rychlou návratnost investice. Jenomže, takovéto řešení se nám zdá být špatné, a proto jsme se rozhodli postavit stanici podle nejmodernějších bezpečnostních standardů a s nejnovější technologií samoobslužného systému. Plnění CNG auta je pak hračka a zvládne jej opravdu každý.

V Benešově bude stát veřejná plnící CNG stanice otevřená NONSTOP (24H/7). Budeme mít dva stojany, takže nebudete nikdy zbytečně čekat ve frontě. Ostatně, také proto jsme investovali do dvojnásobné kapacity CNG zásobníků, než jsme zamýšleli původně. Ty totiž zaručí rychlé a plynulé plnění za jakýchkoliv podmínek.

Stavbu CNG stanice v Benešově realizuje společnost Tvaja CNG s.r.o., která má s výstavbou moderních CNG stanic už mnohaleté zkušenosti. O tom ostatně svědčí i množství certifikátů, které tato společnost obdržela a množství CNG plnících stanic, které již postavila pro mnohé významné klienty.

Spolupracujte s námi

Pokud máte jakékoliv dotazy, či nápady na spolupráci, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Jsme malá a dynamická společnost a razíme vždy individuální přístup a model obchodování typu WIN-WIN. To znamená, že našim cílem je dosáhnout vždy vzájemně výhodných podmínek. Jak pro nás, tak našeho obchodního partnera. Proč? Prostě proto, že chceme mít dobrý pocit a spokojené zákazníky. Věříme, že se tento model z dlouhodobého hlediska vyplácí.