ul. KŘIŽÍKOVA, BENEŠOV GPS: N49°46'8" E14°40'37"

Kdo jsme Informace o CNG stanici v Benešově

O nás

náš tým Naše společnost vznikla s cílem poskytnout lidem na Benešovsku možnost jezdit s auty ohleduplně a šetrně k přírodě. Naším cílem je nejen snížit negativní dopad našeho každodenního cestování na životní prostředí, ale také pomoci našim klientům ušetřit přes 50% nákladů na benzín. Jsme hrdí na to, že víme, o čem mluvíme, protože sami již dlouhodobě používáme CNG palivo.

Nabízíme CNG palivo jako čistou a ekologickou alternativu k benzínu a naftě, které jsou nejen pro přírodu, ale také pro lidské zdraví velmi škodlivé. Naše motivace vstoupit do CNG podnikání byla snaha o čisté a zdravé životní prostředí pro nás a pro naše děti. I když návratnost investice do CNG podnikání bude v řádech několika let, jsme přesvědčeni, že jsme učinili správné rozhodnutí, protože věříme v udržitelnou budoucnost.

CNG je moderní a udržitelná alternativa ke konvenčním palivům, která se stává stále populárnější po celém světě. Proto doufáme, že najdeme na Benešovsku lidi, kteří mají stejné obavy ohledně životního prostředí a ochotně se k nám připojí. Pomůžeme Vám přejít na CNG a poskytneme Vám všechny potřebné informace. V naší sekci kontaktů naleznete e-mailové adresy, telefonní čísla a rychlý kontaktní formulář, abyste mohli snadno kontaktovat naše odborníky. Můžete také využít našeho webového rádce Jak přejít na CNG, který Vám pomůže začít. Navíc, kromě toho, že pomáháte zachovat čisté životní prostředí, ušetříte také peníze na nákladech za palivo a zlepšíte své zdraví. Přidejte se k nám a společně se postavme za čistou a udržitelnou budoucnost.

Informace o stanici v Benešově

náš tým V Benešově provozujeme moderní veřejnou plnící CNG stanici, která je k dispozici 24/7. Nabízíme dokonce dva stojany, abyste se nemuseli nikdy trápit s frontou. Abyste si mohli užít co nejrychlejší a pohodlné plnění, jsme investovali do dvojnásobné kapacity CNG zásobníků, než jsme původně zamýšleli. Tyto zásobníky zajišťují, že budete mít kdykoli k dispozici dostatek plynu, a to v jakoukoliv denní, či noční hodinu. Naše CNG stanice je navržena a postavena podle nejmodernějších bezpečnostních standardů a využívá nejnovější samoobslužné technologie, takže plnění vašeho vozu bude opravdu snadné a pohodlné.

Spolupracujte s námi

Rádi Vám pomůžeme s dotazy nebo se spoluprací. Naše společnost klade důraz na individuální přístup a využívá model obchodování typu win-win, abychom dosáhli vzájemně výhodných podmínek pro naše obchodní partnery i pro nás. Chceme mít spokojené zákazníky a dobrý pocit z našich obchodních vztahů. Věříme, že tento přístup se nám vyplatí dlouhodobě. Neváhejte nás tedy kdykoliv kontaktovat s dotazy nebo nápady na spolupráci.